Szkolenie egzaminatorów ECDL CAD

Oddział Małopolski PTI i Koordynator Regionalny ECDL Region Kraków oraz Koordynator Produktu ECDL CAD organizują szkolenia dla kandydatów na egzaminatorów ECDL CAD we współpracy z Polskim Biurem ECDL.

 

Szkolenie odbędzie się 15 kwietnia 2016 o godz.14.00 w Krakowskim Centrum Egzaminacyjnym mieszczącym się przy ul. Stefana Batorego 1/3 (I piętro) w Krakowie - zobacz na mapie.

 

Kto może zostać egzaminatorem ECDL CAD (S8)?

Egzaminatorem ECDL CAD może zostać osoba, która:

  • Zgłosiła swój akces bycia Egzaminatorem poprzez wypełnienie i przesłanie do Koordynatora ECDL CAD Kartę Rejestracji Egzaminatora ECDL CAD.
  • Udokumentuje co najmniej 3-letnie doświadczenie w praktyce profesjonalnej (zawodowej) lub dydaktycznej w narzędziach CAD. Dokumenty należy przesłać mailem do Koordynatora ECDL CAD na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • Jest Egzaminatorem podstawowego ECDL lub jest członkiem PTI (tutaj sprawdź czy możesz zostać członkiem PTI) lub posiada rekomendacje Koordynatora (Regionalnego, Ogólnopolskiego lub Produktu) ECDL.
  • Posiada certyfikat ECDL CAD lub certyfikat Autodesk Approved Instructor Certificate lub Autodesk Certified Professional lub analogiczny (ale nie Autodesk Certificate of Completion).

Jak zdać egzamin ECDL CAD (S8)?

Egzamin ECDL CAD można zdawać wyłącznie w Laboratoriach ECDL CAD, lista na stronie.

Egzaminy ECDL CAD w Krakowie można zdać w Laboratorium przy KCE po ustaleniu terminu z egzaminatorem.
Proszę o kontakt z egzaminatorem:
Beata Baziak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 292-78-90 lub 664-030-306.

Gdzie przesłać dokumenty?

Dokumenty zgłoszeniowe:

  • karta zgłoszenia (Karta Rejestracji Egzaminatora ECDL CAD),
  • udokumentowanie co najmniej 3 letniego doświadczenia w pracy (lub dydaktyce) w narzędziach CAD,
  • dowód wpłaty
  • kserokopie certyfikatu ECDL CAD (w przypadku zdanych egzaminów, które są widoczne w systemie eECDL należy podać taką informację),

Skany dokumentów należy przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oryginały należy dostarczyć najpóźniej w dniu szkolenia lub odpowiednio wcześniej przesłać pocztą na adres Krakowskiego Centrum Egzaminacyjnego:

Krakowskie Centrum Egzaminacyjne przy Biś Computers
ul. Stefana Batorego 1/3
31-135 Kraków


Opłaty

Odpłatność egzaminatora za szkolenie wynosi:

  • 492,00 zł brutto (członkom PTI przysługuje 35% zniżki) – dla osób nie posiadających uprawnień ECDL
  • 246,00 zł brutto (członkom PTI przysługuje 35% zniżki) – dla egzaminatorów ECDL.

Wpłaty prosimy wnosić na konto:

Polskie Towarzystwo Informatyczne ODDZIAŁ MAŁOPOLSKI
Al. Mickiewicza 30; 30-059 Kraków
Bank Zachodni WBK S.A. O/Warszawa 52 1090 1056 0000 0001 1121 2131
Tytuł wpłaty: Imię Imię Nazwisko, szkolenie ECDL CAD

Przypomnienie:

Zgodnie z §.16 i 17 Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 27 kwietnia 2004 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym, faktury mogą być wystawiane nie później niż siódmego dnia od dnia dokonania wpłaty.

Wszyscy uczestnicy, którzy chcą otrzymać fakturę proszeni są o przesłanie kopii potwierdzenia wpłaty oraz danych do faktury e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UWAGA!

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia na szkolenie bądź odwołania szkolenia w przypadku braku chętnych.

znak Q

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー