Akredytacja nowego laboratorium


Procedura związana z akredytacją nowego laboratorium współpracującego z Krakowskim Centrum Egzaminacyjny


    Aby certyfikować nowe laboratorium należy:

1. Zgłosić laboratorium w panelu eecdl: https://eecdl.pl/ce/new_lab.php.

2. Określić typ laboratorium – KOMERCYJNE, EDUKACYJNE lub MOBILNE.

3. Określić produkty ECDL, z których będzie przeprowadzana certyfikacja:

  • Start, Core, Base, PTI-Standard, Advanced, e-Citizen, Web Editing,
  • CAD,
  • GIS.

4. Wybrać Wyślij zgłoszenie.

5. Automatycznie zostanie wygenerowany e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia oraz loginem i hasłem do panelu, na adres podany w sekcji OSOBA DO KONTAKTU W SPRAWACH ECDL.

6. Zalogować się na swoje konto laboratorium (klikajać na link przesłany mailem).

7. Wysłać wiadomość e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając:

  • informację o chęci utworzenia laboratorium współpracującego z Krakowskim Centrum Egzaminacyjnym,
  • typ laboartorium (KOMERCYJNE, EDUKACYJNE lub MOBILNE)
  • produkty ECDL, z których będzie przeprowadzana certyfikacja (Start, Core, Base, PTI-Standard, Advanced, e-Citizen, Web Editing lub/i CAD lub/i GIS).

8. W odpowiedzi zostanie przesłany e-mail z odpowiednim wzorem RAPORTU SAMOOCENY, oświadczeniem o współpracy egzaminatora z Centrum i oświadczeniem o współpracy laboratorium z Centrum.

9. Wypełnić i przesłać podpisane oświadczenie o współpracy egzaminatora z Centrum (przesłany w e-mailu) na adres KCE. Do laboratorium ECDL powinien być przypisany egzaminator posiadający uprawnienia egzaminatora ECDL. Egzaminator jest zobowiązany do podpisania oświadczenia o współpracy z Centrum, tym z którym współpracuje laboratorium.

10. Wypełnić i przesłać podpisane przez osobę zarządzającą placówką i podbite pieczęcią instytucji oświadczenie laboratorium o współpracy z Centrum (przesłany w e-mailu) na adres KCE.

11. Wypełniony plik raportu samooceny przesłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w wersji elektronicznej (w formacie .doc lub .docx).

12. Po dostarczeniu do Centrum oświadczenia laboratorium, podpisaniu przez Centrum i zeskanowaniu, oświadczenie zostanie dołączone do pliku raportu samooceny. Uzupełniony plik raportu zostanie odesłany e-mailem.

13. Zapisać raport samooceny do plik w formacie .PDF i przesłać za pomocą konta utworzonego podczas zgłoszenia laboratorium w systemie eecdl.pl.

14. Po otrzymaniu informacji z Komisji ds. Jakości o otrzymaniu akredytacji oraz nadaniu numeru laboratorium przesłać nadany numer na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a po otrzymaniu certyfikatu przesłać skanu certyfikatu.

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー