KRAKÓW – SZKOLENIE DLA EGZAMINATORA ECDL

Oddział Małopolski PTI
i Koordynator Regionalny ECDL
 Region Kraków we współpracy z Polskim Biurem ECDL organizuje szkolenie dla kandydatów na Egzaminatora ECDL z zakresu podstawowego.
Szkolenie odbędzie się 2 lipca 2020 (czwartek) godz. 9:00-15:30 w trybie zdalnym. Link do szkolenia zostanie udostępniony w czwartek o godz. 8:30 osobom zgłoszonym na szkolenie.

Zainteresowanych proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tel. 502-390-129) – kontakt mailowy preferowany.
Wymagania:
Warunkiem koniecznym do uzyskania uprawnień Egzaminatora ECDL jest posiadanie jednego z certyfikatów:
• ECDL CORE lub START, lub BASE, lub STANDARD, lub minimum dwóch certyfikatów ECDL ADVANCED.
Pozostałe warunki uczestnictwa w szkoleniu:
1. Przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenia zawierającego 4 załączniki:
• wypełniony Formularz Zgłoszenia Uczestnictwa (do pobrania z http://ecdl.pl/wp-content/uploads/2016/01/Formularz_zgloszeniowy_egzaminatora1.pdf . Oryginał należy przesłać na adres: Krakowskie Centrum Egzaminacyjne ul. Batorego 1/3 31-135 Kraków

• wypełnione Karty Rejestracji Egzaminatora (do pobrania z http://ecdl.pl/wp-content/uploads/2016/01/Karta_rejestracji_egzaminatora1.doc Oryginał należy przesłać na adres: Krakowskie Centrum Egzaminacyjne ul. Batorego 1/3 31-135 Kraków

• potwierdzenie umiejętności merytorycznych: kopia dyplomu ukończenia studiów, potwierdzenie zatrudnienia jako nauczyciel TI/informatyki bądź stażu pracy jako trenera
• CV
2. W przypadku kandydatów spoza województwa małopolskiego należy przesłać rekomendację Koordynatora Regionalnego ze SWOJEGO Regionu (ze względu na miejsce zamieszkania).
3. Wysłanie (przed szkoleniem) skanu potwierdzenia przelewu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Odpłatność wynosi 430,50 zł brutto (członkom PTI przysługuje 35% zniżki konieczne uregulowane składki za bieżący rok).
Dla osób, które chcą odnowić uprawnienia muszą:
• legitymować się certyfikatem ECDL START lub ECDL CORE lub ECDL BASE lub ECDL STANDARD lub mieć zdane co najmniej 2 moduły ECDL ADVANCED,
• odbyć szkolenie podstawowe (cena specjalna – 215,25 zł brutto, dla członków PTI – 172,20 zł brutto),
Wpłaty prosimy wnosić na konto:
Polskie Towarzystwo Informatyczne
00-394 Warszawa
Ul. Solec 38/103
Bank Zachodni WBK S.A.: 14 1090 1056 0000 0001 1121 2233
Tytuł wpłaty: imię, nazwisko, szkolenie ECDL Kraków
Informacje dla Kandydatów na Egzaminatorów ECDL wraz z wymaganiami dostępne są na stronie http://ecdl.pl/partnerzy/egzaminatorzy/jak-zostac-egzaminatorem/
Przypomnienie:
Zgodnie z §.16 i 17 Rozporządzenia Ministra Finansów z dn. 27 kwietnia 2004 r. w sprawie wykonania niektórych przepisów ustawy o podatku od towarów i usług oraz o podatku akcyzowym, faktury mogą być wystawiane nie później niż siódmego dnia od dnia dokonania wpłaty.

Dane do wystawienia faktury proszę przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z potwierdzeniem przelewu.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odrzucenia zgłoszenia na szkolenie bądź odwołania szkolenia w przypadku braku chętnych.
Zapraszam Państwa serdecznie i pozostaję do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Beata Chodacka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (kontakt mailowy preferowany)
Tel. 502 390 129
Koordynator Regionalny ECDL w Małopolsce

 

znak Q

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー